Firma

Zabezpieczenia antykorozyjne, spawanie i zgrzewanie tworzyw termoplastycznych, profesjonalna obróbka CNC – te usługi stanowią trzon działalności naszego przedsiębiorstwa. MADROM S.C. to firma nowoczesna, a jednocześnie bazująca na sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązaniach. Realizujemy zlecenia zarówno dla przemysłu, jak i klientów indywidualnych.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze trendy i technologie, a także starannie dobrane materiały (laminaty żywiczno-szklane, farby, tworzywa sztuczne i inne). Odpowiednia technika, markowy sprzęt i najlepsze materiały pozwalają zapewnić wyroby o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, odporności chemicznej i antykorozyjnej. Każdą wykonaną pracę sprawdzamy pod kątem wytrzymałościowym, wykonując dokładne testy powykonawcze zarówno mechaniczne, jak i ciśnieniowe. Naszym priorytetem jest jakość, którą potwierdzamy odpowiednimi świadectwami, atestami materiałowymi, dokumentacją odbiorową i gwarancją.

W trosce o wygodę i zadowolenie naszych klientów, realizujemy usługi nie tylko warsztatowo, ale również w terenie. Posiadamy uprawnienia wydane przez UDT, dlatego wykonujemy profesjonalne naprawy, remonty i modernizacje. W zakres naszych działań wchodzi również projektowanie, a także przygotowanie i opracowanie pełnej dokumentacji technicznej. A wszystko to terminowo i z dbałością o każdy szczegół.